RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 PREZANTOHU

Go down 
AuthorMessage
Lina

avatar

Posts : 22
Join date : 2008-10-04
Age : 26
Location : Prishtina

PostSubject: PREZANTOHU   Mon Oct 06, 2008 6:47 am

PASI TE JENI REGJISTRUAR PREZANTOHUNI KETU... afro
Back to top Go down
View user profile http://www.rbd-kosovo.your-talk.com
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Mon Oct 06, 2008 1:29 pm

Mire se erdhe Nessa !
Shpresojme se te ka pelqyer !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
drenusha-kuqi-floricientaPosts : 18
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sat Oct 11, 2008 2:01 am

tung dhe miresevini!
Back to top Go down
View user profile
drenusha-kuqi-floricientaPosts : 18
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sat Oct 11, 2008 2:01 am

Smile
Back to top Go down
View user profile
drenusha-kuqi-floricientaPosts : 18
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sat Oct 11, 2008 2:02 am

Smile
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sat Oct 11, 2008 3:02 am

Ti Drenusha nuk do te prezentohesh ???
Dhe vrejta se mesazhi i prezentimit te Neses eshte larguar , a mund ta di kush e ka bere kete !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
Lina

avatar

Posts : 22
Join date : 2008-10-04
Age : 26
Location : Prishtina

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sat Oct 11, 2008 2:00 pm

me fal un e kam ber e kam ber pa qellimmm me fall mandje me nuk munda te kthej
Back to top Go down
View user profile http://www.rbd-kosovo.your-talk.com
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sun Oct 12, 2008 12:45 pm

Ok . Ska problem !
Vetem e vrejta dh epyeta nga kurreshtja !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sun Oct 19, 2008 2:12 pm

tung jam dafina shkreli e regjistruar me emrin "sirena" jam 14 vjeqare shpresoj qe do te kalojm mir
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Mon Oct 20, 2008 12:25 pm

Mire se erdhe Sirena !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
Nessa

avatar

Posts : 18
Join date : 2008-10-06

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Tue Oct 21, 2008 5:07 am

pershendetje un jam Nessa 15 vjeq fanse e RBD
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Sun Oct 26, 2008 7:59 am

Mire se erdhe ne forumin tone Nessa !!!
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
jetaPosts : 1
Join date : 2008-11-25

PostSubject: Re: PREZANTOHU   Tue Nov 25, 2008 11:28 am

pershendetje une jam jeta jam 14 vjeç
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: PREZANTOHU   

Back to top Go down
 
PREZANTOHU
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: Zone e lire :: Prezantimet-
Jump to: