RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Alfonso thot qe nuk eshte baba !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 14, 2008 2:56 pm

Nje vajze ka thene se Alfonso eshte babai i femijes se saj 18 muajsh !
Alfonso ka thene se nuk eshte e vertete !
Kjo nuk eshte hera e pare qe njeri nga antaret e RBD perballet me nje thashethem te tille !!!
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Sun Oct 19, 2008 1:19 am

une e di edhe e kom pa qe ajo vajz esht anahi
Back to top Go down
View user profile
Lina

avatar

Posts : 22
Join date : 2008-10-04
Age : 26
Location : Prishtina

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Sun Oct 19, 2008 11:40 am

un nuk paskam ndegjuar per kete
Back to top Go down
View user profile http://www.rbd-kosovo.your-talk.com
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Sun Oct 19, 2008 1:57 pm

kam ndegjuar dhe se shpejti do tjua tregoj kete informacion
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Mon Oct 20, 2008 12:16 pm

E ke gabim , nuk ka fare te bej me Anahin !!!
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
rbd-anahi-haditaPosts : 16
Join date : 2008-10-05

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 21, 2008 5:26 am

Kjo nuk eshte e vertet ...Anahi femije me Alfonson-Ponchon hahaha..
Anahi se shpejti do martohet...


Nuk e di por ka shum qe bejn thashetheme rreth antarve te Rbd-s..
P.sh nje vajz motra e nje aktore,te njohur meksikane qe ka then qe Anahi e ka derguar ta rrahin,ndersa Anahi ka dal ne konfernec per shtyp dhe e ka pergenjeshtuar ket gje..

Ose kan then per Dulcen qe eshte shtatzen

Dhe per Maiten thuhet qe eshte ne lidhje me William pse Juan Miguel nga Cuidado con el Angel..
Kjo e fundit me ndoshta edhe mund te jet e vertet..
Sepse Maite eshte ndar nga i dashuri i saj Guido,qe ka muzikuar per Rbd-n..
Ndersa martesa e William eshte ne kriz.

edhe Maite ka te drejt sepse ky eshte nje bukurosh ..haha

-E kshtu pra ka shum thashetheme per Rbd-n
Eshte nje emision ne televizionet Meksikane qe quhet La oreja ku paraqesin per te gjitha thashethemet per te njohurit..


Back to top Go down
View user profile
Nessa

avatar

Posts : 18
Join date : 2008-10-06

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 21, 2008 5:30 am

Hhhah BUKUROSHHHH
Back to top Go down
View user profile
rbd-anahi-haditaPosts : 16
Join date : 2008-10-05

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 21, 2008 7:57 am

po v alla
Back to top Go down
View user profile
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 21, 2008 10:02 am

qikas e kom lexu en forum official te rebeldeve e di korumin e tyne po kom qef me kon anonim
a per anahin edhe alfronso herrera ose poncho jon kon bashk ni koh te gjat por jan ndar e skom qef une me fol keq per asnjerin mga artistet e rbd-së se une i ardhuroj ata po te verteten sban me mshef e kqyrni qika pak en net e shifni se esht e vertet
Back to top Go down
View user profile
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Tue Oct 21, 2008 10:05 am

ti qe e paske posto qeta per maiten e kom postu parra teje edhe e di qe u da prej guidos maite u martu me williamin por nuk e kan martesen ne kriz
Back to top Go down
View user profile
Lina

avatar

Posts : 22
Join date : 2008-10-04
Age : 26
Location : Prishtina

PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   Fri Oct 24, 2008 8:11 am

ju lutem mos te ket mosmarrveshje ju lutemmm
Back to top Go down
View user profile http://www.rbd-kosovo.your-talk.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Alfonso thot qe nuk eshte baba !   

Back to top Go down
 
Alfonso thot qe nuk eshte baba !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: RBD Kosovo :: Shqip-
Jump to: