RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 04 tetori dita boterore e RBD !!!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: 04 tetori dita boterore e RBD !!!   Sun Oct 05, 2008 5:59 am

Sot (me 04.10.2008) RBD feston diten e tyre ! Kjo dite eshte dita e te gjithefansave te RBD ne bote ! Per kete dite ne shume vende te botes adhuruesit e RBD kane bere organizime te ndryshme . Ne pergjithsi ne keto vende do te mbledhen fansat ne qendrat e qyteteve dhe do te ndegjojne muzike te tyre dhe ata do te bejne edhe protesta kunder ndarjes se RBD-it , me moton No al fin de RBD ... No son sies , somos todos ! Vendet te cilat do te bejne organizime jane : Meksika , Venezuela , Spanja , Brasili , SH.B.A. , Argjentina , Chile , Kolombia , Romania , Potugalia , Polonia , Peru , Serbia , Ekuador , Costa Rika , Paraguai dhe Rep. Domenikana .
Edhe pse ne stafi i RBD Kosovo u munduam te organizonim dicka te tille edhe ne Kosove , ne deshtuam ne kete veprim sepse nuk kishim perkrahje nga asnje fans tjeter i RBD-it , mirepo ne shpresojme se do te organizojme dicka vitin e ardheshm !

Me kete rast edhe ne stafi i RBD Kosovo i urojme RBD kete dite duke ju uruar suksese ne jete dhe karriere . Gjithashtu edhe fansave ju urojme argetime sa me te kendshem . Shpresojme te ja kaloni mire !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
drenusha-kuqi-floricientaPosts : 18
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: 04 tetori dita boterore e RBD !!!   Wed Oct 08, 2008 1:17 pm

urime RBD.
king
Back to top Go down
View user profile
Nessa

avatar

Posts : 18
Join date : 2008-10-06

PostSubject: Re: 04 tetori dita boterore e RBD !!!   Sat Oct 11, 2008 9:46 am

urime urime edhe pse pak von ket dit e di meqe jam fanse e flakt
i uroj nga zemraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Back to top Go down
View user profile
Lina

avatar

Posts : 22
Join date : 2008-10-04
Age : 26
Location : Prishtina

PostSubject: Re: 04 tetori dita boterore e RBD !!!   Sat Oct 11, 2008 2:01 pm

urimeeee urimeee urimeee per 100 vjet te tjera
Back to top Go down
View user profile http://www.rbd-kosovo.your-talk.com
Sponsored content
PostSubject: Re: 04 tetori dita boterore e RBD !!!   

Back to top Go down
 
04 tetori dita boterore e RBD !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: RBD Kosovo :: Shqip-
Jump to: