RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Maite Perroni nuevo amor con William Levy

Go down 
AuthorMessage
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Sun Oct 19, 2008 2:32 am

duke u njoftoar sipas mediav Maite Perroni ka nje dashuri te re pas dashuris me guidon tani esht me William Levy .mendohet se ata te dy jan dashuruar ne telenovelen qe e kan luajtur se bashku te quajtur "cuidado con en angel"ja disa foto te Maite Perronit dhe William Levy
Back to top Go down
View user profile
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Sun Oct 19, 2008 2:34 am

Back to top Go down
View user profile
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Sun Oct 19, 2008 2:35 am

Back to top Go down
View user profile
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Sun Oct 19, 2008 2:36 am

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Mon Oct 20, 2008 12:22 pm

Me cilin Guido bre ???

Nese e ke fjalen me Christian Chavez ateher e ke gabim , sepse Maite kurre nuk ka pasur lidhje me ate , dhe madje Christian eshte edhe Homoseksual !!!
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Mon Oct 20, 2008 12:23 pm

Ah me fal e kishe fjalen per Guido Laris , apo ?!
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
sirena

avatar

Posts : 36
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Tue Oct 21, 2008 10:12 am

eyyy kqyre qe e kom postu en forum tendin pak pa posht se qekjo tem kqyre e vertet osht po ti mbase e ki qel forumin e rbd msoj pak gjerat e tyre se pom doket se nuk din
jo qqe po du me lavdu veten po shum sende di per ta po jan disa gjera se smuj mi publiku en forum ama add tonde e te tregoj
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-10-04

PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   Sun Oct 26, 2008 8:13 am

Nuk o qe sdi , se i di krejt kto THASHETHEME , edhe nuk kom qejf mu perhap kto sene , edhe skom qejf mu marr me to . Me renedei o mi njoftu fansat e RBD per me te rejat qe jane te verteta e jo me i njoftu me sene qka nuk jan te verteta !!!
Add e gjon ne www.rbd-kosovo.net.ms !
Back to top Go down
View user profile http://rbd-kosovo.your-talk.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Maite Perroni nuevo amor con William Levy   

Back to top Go down
 
Maite Perroni nuevo amor con William Levy
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Scandinavian Glass by William L Geary
» New pots by William Vlaanderen
» William Hartnell as Dr Who card...signed, genuine
» Oil signed William Owen Conwy Castle
» William Gordon - Walton Pottery

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: RBD :: Maite Perroni-
Jump to: