RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 A DO DONIT QE RBD TE VINTE NE KOSOV!???

Go down 
AuthorMessage
rbd-anahi-haditaPosts : 16
Join date : 2008-10-05

PostSubject: A DO DONIT QE RBD TE VINTE NE KOSOV!???   Sat Dec 13, 2008 8:40 am

Antaret e grupit Rbd pas perfundimit te noveles se tyre Rebelde,version i Rebelde Way...ata kan vazhduar edhe mbas serialit me kenge te reja,dhe me nje novel 9 epizodeshe Rbd La Familia.
Perveq qe kan pasur nje sukses te madfh ne vendin e tyre Meksiken,ata kan dalur edhe jasht shtetit duke pasur fansa ne gjith Ameriken Latine :Argjentin,Brazil,Venezuel,etj..
Pastaj ne Europ:Spanj,Rumuni,Slloveni,Serbi,Shqiperi,dhe Kosove...
Rbd tani pothuajse se shpejti do ndahen por athua a do vinin ne Kosove,po ta dinin se edhe ketu kan fansa te qmendur te tyre...
Rbd nje grup rrebel qe ka ber revolucion ne vende te ndryshme,a do vij ne Kosove???Donjeta...


Back to top Go down
View user profile
 
A DO DONIT QE RBD TE VINTE NE KOSOV!???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: RBD Kosovo :: Shqip-
Jump to: