RBD Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 www.RBD-Albania.net.ms

Go down 
AuthorMessage
erMal.IPosts : 3
Join date : 2008-12-16

PostSubject: www.RBD-Albania.net.ms   Tue Dec 16, 2008 6:28 am

e kam bere nje web dhe jam duke e ndertuar dhe kerkoj nga ju qe te behemi partnere
pasi qe shqiperi dhe kosova jane shtete motra atehere desha te bejme partneritet:D dhe aty ku e keni vizitoni rbd-kosovo.net.ms do te ishte mire ta veni edhe temin sepse gjithashtu do te ju reklamoj forumin ne te gjitha forumet dhe webat qe i kam gjithastu edhe ne rbd-albania.net.ms

www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
www.RBD-Albania.net.ms
Back to top Go down
View user profile
 
www.RBD-Albania.net.ms
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Kosovo :: Zone e lire :: Reklama-
Jump to: